• 92.3 MHz - 94,7 MHz
  • Srijeda, 17.06.2026 - 06:26

Ulaganja u energijsku efikasnost

Ministarstvo za građenje, prostorno uređenje i zaštitu okoliša i UNDP

Kantonalni ministar za građenje, prostorno uređenje i zaštitu okoliša Adnan Alagić razgovarao je jučer sa predstavnicima UNDP-a BiH o mogućnostima pripreme zajedničkih projekata na području Unsko-sanskog kantona za 2020. godinu.

Razgovaralo se o ulaganju u energijsku efikasnost i korištenje obnovljivih izvora energije u javnima objektima od kantonalnog značaja. Kako je istaknuo ministar Alagić, razgovaralo se o okvirnim iznosima ulaganja, vrstama potencijalnih objekata, minimalnim uslovima koje potencijalni objekti moraju zadovoljiti, te dinamici provođenja narednih aktivnosti. Odabir projekata će biti u partnerstvu sa UNDP-em koji će ih sufinancirati.

  • Radio Bihać
  • 11.02.2020 - 08:31

TAGOVI

POVEZANE VIJESTI

POSLJEDNJE VIJESTI

OBAVIJESTI

VIDEO