Kantonalni ministar za građenje, prostorno uređenje i zaštitu okoliša Adnan Alagić razgovarao je jučer sa predstavnicima UNDP-a BiH o mogućnostima pripreme zajedničkih projekata na području Unsko-sanskog kantona za 2020. godinu.
Razgovaralo se o ulaganju u energijsku efikasnost i korištenje obnovljivih izvora energije u javnima objektima od kantonalnog značaja. Kako je istaknuo ministar Alagić, razgovaralo se o okvirnim iznosima ulaganja, vrstama potencijalnih objekata, minimalnim uslovima koje potencijalni objekti moraju zadovoljiti, te dinamici provođenja narednih aktivnosti. Odabir projekata će biti u partnerstvu sa UNDP-em koji će ih sufinancirati.
16.06.2026
16.06.2026
12.06.2026
12.06.2026
09.05.2018
07.03.2018
06.03.2018